FAQ

Často kladené dotazy – jak funguje naše mezinárodní seznamka pro gaye?

Co vede gaye z USA a západní Evropy k tomu, aby si hledali partnery v České republice?
O českých mužích je všeobecně známo, že jsou inteligentní, vzdělaní, půvabní a milí.

Prověřujete nějak muže a pravdivost poskytnutých údajů?
Samozřejmě, každého muže prověřujeme, aby se stal členem naší mezinárodní gay seznamovací agentury HiH – Beaufiful People, musí kromě zaplacení nemalého poplatku vyplnit také řadu osobních údajů
a doložit je osobními doklady a také absolvovat podrobný osobní pohovor. V případě, že by muž o sobě zalhal, jeho členství a seznamovací servis by byly ihned zrušeny bez nároku na vrácení peněz.

V jakém věkovém rozmezí jsou klienti?
Naši klienti jsou nejčastěji ve věku od 30 do 60 let.

Odkud jsou gayové ?
Většina mužů je buď z USA či Velké Británie, ale máme též klienty z různých koutů světa. Těch je však velmi málo. Našimi klienty jsou také cizinci pracující dlouhodobě v Praze.

Pokud schůzka nedopadla podle vašich představ, co se děje dál?
Pokud poté, co proběhne schůzka s mužem zjistíte, že to asi není ten pravý, je jen a jen na Vás, zda se s ním ještě setkáte a zůstanete v kontaktu či ne. Naše agentura Vám bude posílat další nabídky k seznámení do okamžiku, kdy nám sám sdělíte, že Vás máme vyřadit z naší databáze, protože jste se už úspěšně seznámil či už zkrátka nechcete potkávat další muže.

Co je podmínkou pro registraci?
Máme pouze dva požadavky: schopnost domluvit se alespoň částečně anglicky a věk nad 18 let. Registrace je zcela zdarma. Vyplňte náš dotazník, přiložte k němu dvě své aktuální fotografie, nejlépe portrét a celou postavu (pokud nebudete mít fotografie v elektronické podobě a nechcete o ně přijít, udělejte nám k nim poznámku a po naskenování Vám je zašleme zpět). Pokud nás chcete navštívit osobně u nás v kanceláři v Praze a vyplnit si dotazník zde, budeme rádi. Zde Vás také můžeme vyfotografovat digitálním fotoaparátem. Osobní schůzku u nás si prosím předem domluvte. Rádi Vám pomůžeme s vyplněním dotazníku a zodpovíme veškeré dotazy.

Mohu se seznámit i jinak?

Samozřejmě. Neváhejte a navštivte místa, doporučena našimi klienty.