DALŠÍ INFORMACE

BEAUTIFUL PEOPLE

Jsme jediná MEZINÁRODNÍ GAY SEZNAMOVACÍ AGENTURA v České republice, která poskytuje seznamovací služby gayům z České republiky a Slovenska s cizinci zcela ZDARMA.

Co nabízíme?
Nabízíme přímé schůzky s gayem ze zahraničí dle Vašich požadavků v Praze – v případě vašeho zájmu se můžete sejít na kávu, oběd či večeři, aby jste se mohli poznat. Schůzky jsou organizovány naší společností, čímž je zaručena naprostá bezpečnost našich klientů.

Registraci a veškeré služby pro naše české a slovenské klienty poskytujeme zcela ZDARMA!

Jak se zaregistrovat?

Vše, co k tomu potřebujete, je vyplnit náš dotazník. Uveďte informace jak o sobě, tak o potenciálním partnerovi. Přiložte reprezentativní fotografie s Vaším krásným úsměvem a vše zašlete emailem či na naší poštovní adresu. Samozřejmě není nutné, aby fotografie byly od profesionálního fotografa. Pěkné jsou fotografie z dovolené, z plesu, oslavy apod. Je lepší jich zaslat více, abychom mohli vybrat tu, která by Vás nejvíce reprezentovala.

Jak se seznámím?

Váš profil následně uložíme do systému v naší kanceláři. Nejsme on-line seznamka, tudíž žádné osobní informace nebudou nikde vystaveny. Celý proces je velmi jednoduchý. Jakmile se u nás zaregistrujete a objeví se muž, který odpovídá Vašim požadavkům, zkontaktujeme Vás telefonicky nebo E-mailem. Poskytneme Vám základní informace o tomto pánovi a v případě vašeho zájmu Vám zprostředkujeme přímo setkání v Praze. Pak již záleží pouze na Vás a dotyčném protějšku, zda zůstanete v kontaktu jako přátelé, případně více.

Co musím splňovat?

Máme dvě jediné podmínky a to schopnost anglické konverzace a věk od 18 do 60 let.

Jak probíhá schůzka?

Prostřednictím naší agentury Vám domluvíme osobní setkání s vybraným, vhodným mužem. Schůzky obvykle probíhají formou oběda, večeře či odpolední kávy. Setkání je samozřejmě nezávazné, záleží pouze a jen na Vašich sympatiích, zda budete mít chuť se s konkrétním mužem kontaktovat dál. Schůzky jsou organizovány prostřednictvím naší společnosti, čímž je zaručena naprostá bezpečnost pro obě strany.